Näitan kõiki 3 tulemust

Silmaümbruse mask “Skinlite” Kollageniga, 30 tk.

2.70
Kasutamine: Peske ja kuivatage nagu. Asetage mask silma voi huule-nina piirkonnale. Hoidke 15-20 minutit, seejarel eemaldage. Arge loputage. Kontrollige, kas ulejaanud maskidega pakend on hasti suletud. Mask on moeldud pehme silma naha intensiivhoolduseks, aitab parandada naha niiskustasakaalu, pakkuda heledust ja niisutada silma nahka. Insiivselt niisutab ja vähendab  vananemise märke, eemaldab silma all silma paiste ja tumedad laigud, sobib kasutamiseks ulahuule piirkonnas. Ettevaatusabinõud. Mitte kasutada kahjustatud, ärritunud, päikesepõletusega nahal. Ärge kasutage ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Soovitame enne kasutamist läbi viia allergia test. Vältige kokkupuudet silmade limaskestadega. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge neelake alla! Hoida toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas, kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Soojendav niisutav kätemask Purederm “Sheavõi” 1paar

3.60
Purederm Shea Butter Warming Moisturizing Hand Mask on esmaklassiline kätehooldus, mis ühendab kaks kihti soojendavat kangast ja meie erivalemit, sügavalt niisutav ja mõnusalt soojendav.. Sheavõi moodustab nahale niisutava barjääri ning toote mähkimisefekt võimaldab teil nautida õrna ja tõhusat spaaprotseduuri. Kasutamine: 1. Peske käed sooja veega ja kuivatage. 2. Lõigake kääridega piki märgitud joont ja pange kindad kätte. 3. Hoidke 20-30 minutit, võtke kindad ära, käsi pole vaja uuesti pesta.

Niisutav ja toitev kätemask – kindad “Moisture & Nourishing”, 1 paar

3.50
Purederm niisutav ja toitev kätemask-kindad - niisutav hooldus, mis taastab kuiva ja kareda käenaha.
Kätemask on rikastatud virsikuekstraktiga, sheavõiga. Pehmendab, kaitseb, toidab ja niisutab. Kasutamine: Peske käsi sooja veega ja patsutage kuivaks. Kääride abil lõigake pakend mööda märgitud joont ja pange kindad kätte. Hoidke 20-30 minutit, ärge peske käsi pärast kinnaste eemaldamist.