Näitan kõiki 5 tulemust

Hambapasta R.O.C.S. Teens Sweet Rush of Wild Strawberry 8-18 a 60 ml

5.55
Väga tõhus kompleks Amifluor® on ksüliidi ja aminofluoriidi allikaks, mis tagab kiire (ainult 20 sek) happes lahustumatu suure stabiilsusega kaltsiumfluoriidi kaitsekihi moodustumise. Aktiivelemendid: Fluoride 900 ppm Lastele 8-18 eluaastani, puhastage hambaid 2 korda päevas.

Hambapasta R.O.C.S. Uno Calcium, Kaltsiumiga 60 ml

3.55
Taastab hambaemaili valevuse ja läike, kaitseb kaariese eest, tugevdab emaili*, vähendab kaariese kujunemise ohtu plommiga kontaktis olevas piirkonnas*. Täiskasvanutele, puhastage hambaid 2 korda päevas.

Hambapasta R.O.C.S. Sensation Whitening 60ml

5.75
Täiskasvanutele mõeldud valgendav R.O.C.S.-i hambapastade valik sisaldab patenteeritud Mineralin® kompleksi (patent EP 1 952 801 A1), mis on välja töötatud selliste levinud stomatoloogiliste probleemide lahendamiseks nagu igemete veritsemine, kaaries, paradondihaigused, hammaste kõrgendatud tundlikkus, erosioonid, halb hingeõhk, hambakatt ja värvimuutused. Innovaatiline Mineralin® kompleks koosneb bromelaiinist, ksüliidist ja mineraalidest. - Bromelaiin on ananassivarrest saadav looduslik ferment. Bromelaiin lõhustab efektiivselt hambakatu valgulise aluse, kõrvaldades hamba pindmised värvilaigud ja tagades pikaajalise puhtusetunde. Bromelaiinil on tugev põletikuvastane, antibakteriaalne, immunomodulatoorne ja antiadhesiivne toime, mis tagab igemete kaitse kõrge taseme. - Ksüliit on looduslik komponent, mis on võimeline pärssima kaariese teket soodustavat keskkonda ja suurendama sellega R.O.C.S.-i hambapasta remineraliseerivat ja põletikuvastast potentsiaali. - Kaltsium, fosfor ja magneesium on hamba tahkete kudede struktuursed komponendid, mis on hambaemaili niinimetatud ehitusmaterjaliks. - Ei sisalda fluori. - Ei sisalda antibiootikume ega antiseptikuid. Täiskasvanutele, puhastage hambaid 2 korda päevas.

Hambapasta R.O.C.S. Whitening Black verse 60 ml

5.75
Valgendav annab hammastele särava valge värvuse tänu kolme tehnoloogia koostoimele: - pigmentide fermentatiivne eemaldamine on kõige säästvam võimalus hammaste loomuliku valge värvitooni taastamiseks; - ränidioksiidi mikroelemendid poleerivad hambaemaili, andes sellele sära; - mineraalide kompleks ja ksüliit tagavad mineraalide taseme aktiivse taastamise hambaemailis, tänu millele muutuvad hambad valgemaks ning kaariese suhtes vastupidavamaks. Täiskasvanuile, puhastage hambaid 2 korda päevas.

Hambapasta “R.O.C.S. Coffee & Tobacco” 60 ml

5.75
Välja töötatud spetsiaalselt kohvi, punase veini, tee ja sigarettide armastajatele. Aitab säilitada hammaste valget värvi, värsket hingeõhku, vähendada tubakatahma negatiivset toimet suuõõnele. Kahekordse puhastussüsteemiga: 1. Ferment bromelaiin lõhustab hambakatu valgulise aluse, kõrvaldades hamba pindmised värvilaigud ja tagades pikaajalise puhtusetunde. 2. Ränidioksiid puhastab tõhusalt hambapinna nikotiinitõrva pigmendist. Spetsiaalne mitmekomponendiline lõhnaaine neutraliseerib tubakasuitsu lõhna ning säilitab hingeõhu värskuse pikaks ajaks. - Hambapasta koostisse kuulub E-vitamiin, mis on looduslik antioksüdant, ja polüvinüülpürrolidoon, mille omaduseks on siduda toksiine, raskete metallide ioone ja pigmente. - Mõõdukas abrasiivikogus (RDA=99) võimaldab hambapastat kasutada igapäevaseks hoolduseks. - Hambapasta aromaatne kompositsioon on valmistatud looduslike ainete põhjal. - Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati. Täiskasvanutele, puhastage hambaid 2 korda päevas.