KKK

Millist valida? Ammoniaagiga värv tungib paremini juuksestruktuuri ja garanteerib püsiva värvitulemuse. Ammoniaagivabad värvid lõhuvad vähem juuksestruktuuri, kuid ei garanteeri 100% ulatuses hallide juuste värvimist. Mis tahes värvi valimisel on tähtis teada, et mida suurem on hallide juuste osakaal, seda heledam on värvimisel saadav juuste värvitoon.

Kreem peab vastama ealistele kriteeriumitele ja kreemi valimisel peab arvestama oma nahatüübiga. Kuiva naha puhul peab valima kreemi, mis lisaks sellele, et ta annab lisaniisutust nahale, on võimeline ka niiskust nahas kinni hoidma. Selleks sobivad hästi kreemid, mis sisaldavad hüaluroonhapet. Rasuse naha puhul soovitatakse mateerivaid kreeme, mis korrigeerivad naha üleliigset rasust läiget. Probleemse naha puhul vajab teie nahk spetsiaalset hooldust ja soovitatakse kreeme ning lisavahendeid, mis eemaldavad mustad täpid, lööbe ja punetuse. Küpsele nahale soovitatakse kreeme lifting efektiga, mis vähendavad kortsude sügavust, taastavad naha sileduse ja elastsuse.

Kui Te suurema osa ajast veedate jalgadel, siis soovitame kreeme, mis leevendavad päeva jooksul kogunenud pinget, väsimust ja turset jalgades. Selleks sobib hästi kreem venolgon, mis leevendab turset ja võtab ära pinge, mis on kogunenud jalgades päeva jooksul. Kandade sügavate lõhede ja pragude ravimiseks sobivad kreemid, mis sisaldavad koostises 10% karbamiidi ehk kusiainet. Aktiivne taimne kompleks koos allantoiini ja F vitamiiniga stimuleerivad naharakkude regeneratsiooni (lõhede vastane jalakreem enne ja pärast, kandade päästja).

Selle seeria kreemide koostisesse kuuluvad ravimtaimede ekstraktid ja naturaalsete komponentide kontsentraadid, mis teevad kreemid väga efektiivseks. Selle seeria kreemide valimisel soovitame pöörata tähelepanu sellistele kreemidele nagu: põlvede kreem, karu kreem, mägra kreem, okaspuu vaigu palsam, mille kasutamine on väga efektivne külmetuse ja nohu puhul, sustavital, venovital jt.