Kehakreem “Body Butter Japanese Flowers” 300ml
4.45€
Lõõgastav kreem. Pehmendab, toidab ja niisutab nahk.
Koostisosad: pojengi ekstrakt, magnoolia, lootos, hüaluroonhape, sheavõi, siidiproteiinid.
Kasutamine: kandke väike kogus kreemi eelnevalt puhastatud keha nahale, jaotage ühtlaselt pehmete masseerivate liigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Sulle võib meeldida ka…
Näokreem “BIO SPA” kortsudevastane 200ml
See toitva koostisega näokreem aitab hoida naha niisutatud, pehme ja sileda. Looduslikud bioaktiivsed koostisosad toetavad naha elastsust ning annavad sellele värske ja hoolitsetud välimuse. Kreem sobib igapäevaseks kasutamiseks ning aitab kaitsta nahka kuivuse eest.
Aktiivsed koostisosadKollageen aitab säilitada naha niiskustasakaalu ning muudab naha siledamaks ja elastsemaks. Samuti moodustab see naha pinnale õrna kaitsekihi, mis aitab vähendada niiskuskadu.
Elastiin toetab naha elastsust ja prinkust, aidates säilitada naha pehme ja hoolitsetud välimuse. Lisaks aitab see hoida naha niisutatuna ning toetab selle loomulikku kaitsebarjääri.
Viinamarjaseemneõli sisaldab rohkelt antioksüdante ja asendamatuid rasvhappeid. See toidab, pehmendab ja niisutab nahka ning aitab tugevdada naha kaitsebarjääri, jättes naha pehmeks ja säravaks.
Siidiekstrakt niisutab ja silub nahka ning aitab säilitada selle loomulikku niiskust. Nahk jääb pehme, siidiselt sile ja meeldiva tundega.
Kasutamine Kanna väike kogus kreemi puhtale näo- ja kaelanahale hommikul ja/või õhtul. Masseeri õrnalt sisse kuni täieliku imendumiseni. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Koostis:(INCI): Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Parafinum Liquidum, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20, Gliceryl Stearate SE, Tocopherol (Vit E), Hydrolyzed Silk, Carbomer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Parfum, Tetramethylacetyloctahydronaphthalene, Hexamethylindanopyran, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citrus Aurantium Peel OilKreem-palsam kehale “Päästerõngas”, Varemerohi (Kukekannus)” 50g nr 96
Näo- ja kehakreem “BIO SPA” kitsepiimaga 200 ml
Looduslikke bioaktiivseid koostisosi sisaldav kreem aitab hoida naha pehme, sileda ja hooldatuna. Sobib igapäevaseks kasutamiseks näol ja kehal ning on eriti soovitatav väsinud ja küpsele nahale.
Toimeained:
- Kitsepiima ekstrakt – aitab toetada naha uuenemist, niisutab ning aitab säilitada naha nooruslikku välimust.
- Kollageen ja elastiin – aitavad parandada naha elastsust ja prinkust ning muudavad naha pehmemaks ja siledamaks.
Omadused:
- Sobib näole ja kehale
- Niisutab ja toidab nahka
- Aitab parandada naha elastsust
- Sobib igapäevaseks kasutamiseks
- Sobib küpsele ja väsinud nahale
Seotud tooted
Intiimhügieenigeel “Soft”, Lootos & Siid 400ml
Kehapalsam “Soft”, magnoolia ja mandli õliga 400 ml
Eksklusiivne kehavõie on eriti õrna tekstuuriga ja meeldiva lõõgastava aroomiga, pakkudes nahale täielikku hooldust. Võie imendub kiiresti, jättes nahale värske ja uuenenud tunde ning aidates vähendada naha karedust ja ketendust.
Võis sisalduvad õlid – mandliõli, aprikoosiseemneõli ja riisikliiõli – aitavad nahka sügavuti niisutada ja pehmendada, andes samal ajal nahale tugevuse ja elastsuse.
Aktiivsed koostisosad:
Magnoolia kroonlehtede ekstrakt Aitab toetada naha taastumisprotsesse ja muudab naha siledamaks.
Siidiproteiinid Aitavad parandada naha seisundit, muutes selle pehmemaks ja hooldatumaks.
Hüaluroonhape Aitab säilitada naha niiskustaset, moodustades naha pinnale niiskust hoidva kaitsekihi.
Tulemus: Siidiselt pehme, sile ja hoolitsetud kehahk.
Kasutamine: Kandke kehavõie nahale ja jaotage õrnalt kergete masseerivate liigutustega. Koostis: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Mineral Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Ethylhexyl Cocoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Oryza Sativa (Rice) Brain Oil, Magnolia Acuminata Bark Extract, Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Panthenol, Carbomer, Triethanoloamine, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, ParfumKehapalsam “Soft”, avokaado õliga 400 ml
Eksklusiivne kehavõie on õrna tekstuuriga ja lõõgastava aroomiga, pakkudes nahale täielikku hooldust. Võie imendub kiiresti, jättes nahale värskuse ja uuenenud tunde.
Võis sisalduvad õlid – avokaadoõli, aprikoosiseemneõli ja riisikliiõli – toidavad ja pehmendavad nahka. Need aitavad hooldada kuiva ja probleemset kehanahka, vähendades naha kuivust, karedust ja ketendust ning aidates parandada naha elastsust.
Aktiivsed koostisosad:
Pojengiekstrakt Aitab parandada naha toonust ja elastsust.
Siidiproteiinid Aitavad parandada naha üldist seisundit, muutes selle siledamaks ja pehmemaks.
Hüaluroonhape Aitab säilitada naha niiskustaset ning toetab naha niisutatust.
Tulemus: Siidiselt pehme, sile ja hoolitsetud kehahk.
Kasutamine: Kandke kehavõie nahale ning jaotage õrnalt kergete masseerivate liigutustega. Koostis:Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mineral Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Ethylhexyl Cocoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Oryza Sativa (Rice) Brain Oil, Paeonia Officinalis Extract, Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Panthenol, Carbomer, Triethanoloamine, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum

