| Brand | |
|---|---|
| Tüüp | |
| Maht |
Vaata ostukorvi “Küüneviil 9186 “Donegal” 100/100” lisati sinu ostukorvi.
Vedelseep “On Line” Passion Fruit 500ml
2.60€
Kasutamine: kandke väike kogus seepi kätele, vahustage, loputage veega. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
Puhastab nahka õrnalt. Seep värskendab, puhastab hoolikalt pesuainete abil käed, mis pikka aega säilitavad naha niiskuse, teevad käed siledaks ja õrnaks.
Koostis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Allantoin, Cocos Nucifera Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Parfum, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Disodium Edta, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Styrene/acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ci 42090, Ci 17200.
Lisage 22.15€ ostukorvi ja saate tasuta kohaletoimetamise!
Tootekood:
5903116753622
Kategooriad: Kätehooldus, Vedelseebid
Lisainfo
Sulle võib meeldida ka…
Dušimüts 5909 “Donegal” 10tk
2.40€
Blondeeriv puuder “Acme Color Energy Blond Arctic” valge 30g
1.65€
Valgendav valget värvi puuder on mõeldud juuste valgendamiseks ja meleerimiseks. Garanteerib juuste kvaliteetse ja laitmatu valgendamise kuni tooni 6. tasemeni. Toote koosseisu kuuluv konditsioneer kaitseb juukseid kahjustuse eest valgendamise protsessi jooksul ning võimaldab maksimaalselt säilitada nende struktuuri. Juuksed saavad pehmeks, siidiseks, neid on kerge kammida. Piimaproteiini lisanditel on tugevad regenereerivad, niisutavad ja pehmendavad omadused. Soovitatakse kasutada koos oksüdeeriva emulsiooniga Acme professional OXY. Kasutamise viis: segada kokku mittemetalses nõus valgendav puuder Blond arctic ja oksüdeeriv emulsioon Acme professional OXY kuni kreemjas segu saamiseni proportsioonis 1:2 (30 g valgendavat puudrit ja 60 ml oksüdeerivat emulsiooni). Kanda segu juustele pintsliga või spetsiaalse kammiga. Toimeaeg on 20-30 minutit. Peale toimeaja möödumist pesta hoolikalt juukseid šampooniga, pärast seda kanda juustele palsamit või maski ning pesta veega maha.
Ohutusmeetmed: toote kasutamisel mitte kasutada metalseid esemeid. Enne kasutamist teha allergia test. Mitte kasutada, kui esineb peanaha põletik või allergilised reaktsioonid. Silma sattumisel loputada hoolikalt veega. Kasutada kaitsekindaid. Juukseid soovitatakse valgendada mitte varem kui 2-3 päeva pärast pea pesemist ja 3 nädalat pärast keemiliste lokkide tegemist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida otsese päikesevalguse sattumist. Hoida temperatuuril +5С kuni +25С.
Kollast juuksetooni neutraliseeriv šampoon “Joanna Ultra Color” 200 ml
3.05€
Koostisained: Betaiin, E-vitamiin, Glütseriin, Kummel, Nisu, Soja
Tüüp: Hõbedane
Valem: Parabeenideta
Kosmetoloogia on arenenud nii palju, et tänapäeva naine saab vaid mõne tunniga muutuda säravaks blondiks, isegi kui ta oli varem silmapaistev brünett. Värvivalik on teie: õrn pärlitoon, rahulik beež või kuldne nisu... Kuid selle värvi säilitamine pikka aega võib olla keerulisem, eriti kui olete valinud jahedama spektri tooni.
Aja jooksul võib kahjuks teie juustes ilmneda loomulik kollane pigment. Selle probleemi vältimiseks proovige Poola brändi Joanna hämmastavat toodet! Ultra Color System šampoon, mis neutraliseerib juustes kollaseid toone, hoolitseb ka tõhusalt nende eest. See puhastab põhjalikult juuksejuurtest otsteni, andes juustele jahedama tooni. Luksuslikult säravate heledate kiharatega on nüüd lihtsam särada kui kunagi varem!
Kandke šampoon märgadele juustele ja masseerige, kuni tekib vaht. Jätke see mõneks minutiks pähe, seejärel loputage hoolikalt.
Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks, Hoida toatemperatuuril, Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe veega.
Seotud tooted
Küüneviil 9186 “Donegal” 100/100
1.40€
Küünepoleerimis viil “Glamour lady”2029 18cm
0.95€
Küünenahakäärid peene teraga kaarjad 2274 Donegal
3.50€
Küüneviil 9185 “Donegal” 80/80
1.25€
Küüneviil 9652 “Donegal” 100/180
1.50€

