0 tooted0.00

   Ostukorvis ei ole tooteid.

   Kategooria: Kunstripsmed

   Kunstripsmed

   Näitan kõiki 2 tulemust

   • Liimitavad kuntsripsmed Donegal to impress imelise ja väljendusrikka välimuse jaoks!

    Liimitavate ripsmete komplekt, mis koosneb lühikese, keskmise ja pikkade pikkustega musta värvi ripsmetutikutest, mis on kohandatavad ideaalselt igale individuaalsele vajadusele.

    Selleks, et need oleksid puhtad ja hügieenilised, peske neid mitsellaarse puhastusvee või meigieemaldajaga.

    Kasutamine: Puhasta põhjalikult ripsmed ja silmalaud, et need oleksid täiesti õlivabad. Vala tilk Perma-Lash ripsmeliimi fooliumitükile. Tõsta ripsmetutt aluselt ja kasta ots ripsmeliimi. Aseta ripsmetutt silma keskele silmalau lähedale ripsmetele ja toeta sõrmega, kuni liim kuivab. Väldi silmade hõõrumist kareda rätikuga. Lase ripsmetele õhu käes kuivada. Hoidu otsese kuumuse ja lahtise tule eest. Eemaldamine: niisuta kaks vatipatja beebiõliga. Aseta üks padjake ripsmete kohale ja teine alla. Masseeri õrnalt. RIpsmed kukuvad ise ära. Ära eemalda ripsmeid sõrmede või pintsettidega!

    Lisa korvi
   • Tõeliselt kaunid ripsmed nii peole kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Pehmed, kahekordsete mõõtmetega lopsakad kaherealised ripsmed. Topeltripsmed loovad ülimenuka täiuslikult dramaatilise välimuse.

    Selleks, et need oleksid puhtad ja hügieenilised, peske neid mitsellaarse puhastusvee või meigieemaldajaga. Komplekt sisaldab kahte ripsmeriba.

    Enne pealekandmist lõigake riba silma mõõtmetega. Kandke ripsmeid ja oodake hetk, kuni ta läks kuivaks.

    Lisa korvi