Näitan kõiki 4 tulemust

Vatitikud pabervartega “Cleanic Pure Effect” 100 tk

1.10
Pakendis on 100, mitte-steriilset puuvillast vatitikku. Vatt on tihkelt ümber puidust vastupidava varre. Pikk vars võimaldab puhastada või määrida raskesti ligipääsetavaid kohti. Tootel on palju kasutusvõimalusi: eritiste puhastamine, üleliigse meigi eemaldamine, seadmete puhastus, jne Biolagunev vars, valmistatud suhkruroost. See on üks keskkonnasõbralikumaid materjale, mis laguneb kiiremini kui paber, mis on tehtud puidust. Täielikult taaskasutatavad pakendid.

Vatitikud pabervartega “Cleanic Pure Effect” 200 tk

1.95
100% puuvillast ots. Vatt on tihkelt ümber puidust vastupidava varre. Pikk vars võimaldab puhastada või määrida raskesti ligipääsetavaid kohti. Tootel on palju kasutusvõimalusi: eritiste puhastamine, üleliigse meigi eemaldamine, seadmete puhastus, jne. Biolagunev vars, valmistatud suhkruroost. See on üks keskkonnasõbralikumaid materjale, mis laguneb kiiremini kui paber, mis on tehtud puidust. Täielikult taaskasutatavad pakendid.

Vatitikud pabervartega “Cleanic Pure Effect” 160 tk

1.50

Kasutamine: Kasutage vastavalt vajadusele. Tootel on palju kasutusvõimalusi: eritiste puhastamine, üleliigse meigi eemaldamine, seadmete puhastus, jne.

100% puuvillast ots. Biolagunev vars, valmistatud suhkruroost. See on üks keskkonnasõbralikumaid materjale, mis laguneb kiiremini kui paber, mis on tehtud puidust. Täielikult taaskasutatavad pakendid.

Kosmeetikakott Donegal “4830” 13,5*23*7,5cm

1.95
Kosmeetikakott Donegal on lukuga ja läbipaistev, mõõdud: h13x23x7cm Materjal: sünteetiline materjal.