Näitan kõiki 3 tulemust

Majapidamisseep valge seep “Friends”, tundlikutele nahale 125g

1.10
Majapidamisseep on universaalne,  sobib pesu  ja kõvade pindade pesemiseks. Hästi vahutav nii kuuma kui ka külma vees.  Seep on loodud looduslikkutest rasvasest ja õlist. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti polle. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Säilitada temperatuuril +5º- +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatust kohas.

Majapidamisseep valge “Friends”, valgendamise effektiga 125 g

1.10
See looduslik toode omab tugevat plekieemaldusvõimet ja seda saab kasutada peaaegu kõikide kangaste jaoks kartmata neid kahjustada.  See sobib isegi õrnadele kangastele ega kuivata nahka tänu looduslikule koostisele ja glütseriini sisaldusele seebi aluses. Eemaldab õrnalt isegi tugevad plekid tänu kõrgele leeliste ja rasvhapete sisaldusele. Toode on pakendatud individuaalsesse polüetüleenpakendisse, mis kaitseb seda kuivamise ja valguse eest kaupluste riiulitel ja ladudes. Kasutamine: Niisutage määrdunud kangas, seebistage seebiga, laske seista 10-15 minutit ja loputage sooja veega. Koostis: Sodium palmitate, Sodium cocoate, Aqua, Parfum, Pentasodium triphosphate, Disodium EDTA, Citric acid, Etidronic acid, Hexil cinnamal, Limonene, Cl77891

Majapidamisseep “Friends”, laste pesu jaoks 125 g

1.10
Kasutatakse keha ja käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks ning pesu pesemiseks. Eemaldab tõhusalt plekid, säästes samal ajal pesu. See lahustub hästi vees, loputab kergesti. See ei põhjusta allergiat, seega on võimalik pesta imikute, laste, tundliku, allergilise nahaga inimeste riideid ja voodipesu.