Näitan kõiki 4 tulemust

Majapidamisseep valge seep “Friends”, tundlikutele nahale 125g

1.10
Majapidamisseep on universaalne,  sobib pesu  ja kõvade pindade pesemiseks. Hästi vahutav nii kuuma kui ka külma vees.  Seep on loodud looduslikkutest rasvasest ja õlist. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti polle. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Säilitada temperatuuril +5º- +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatust kohas.

Majapidamisseep valge “Friends”, valgendamise effektiga 125 g

1.10
Universaalne majapidamisseep on valmistatud naturaalsetest toorainetest. Efektiivne toime erinevate kangaliikide pesemisel. Seebise aine eriline valem mõjutab delikaatselt kangaste struktuuri ja eemaldab isegi vana või väga raske mustuse, kahjustamata ei riideid ega perenaise tundlikku käte nahka.  

Majapidamisseep valge seep “Friends”, plekkide vastu 125 g

1.10
Efektiivne toime erinevate kangaliikide pesemisel.  Plekkidevastane seep sisaldab toimeaineid, mis eemaldavad plekid värvivatelt jookidelt (tee, kohv, mahlad, punane vein), puuviljadelt, juurviljadelt, maitsetaimedelt, rasvaplekkidelt jne. Seep mõjub õrnalt käte nahale. Kandke määrdunud alale 10-15 minutiks seepi, seejärel peske nagu tavaliselt.  
				

Majapidamisseep “Friends”, laste pesu jaoks 125 g

1.10
Kasutatakse keha ja käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks ning pesu pesemiseks. Eemaldab tõhusalt plekid, säästes samal ajal pesu. See lahustub hästi vees, loputab kergesti. See ei põhjusta allergiat, seega on võimalik pesta imikute, laste, tundliku, allergilise nahaga inimeste riideid ja voodipesu.