Näitan kõiki 2 tulemust

Väsinud jalgade geel 2 in 1″Kodune doctor”, hobukastani ekstraktidega 500 ml

3.50
Jalageel on mõeldud igapäevaseks jalanaha hoolduseks, mis aitab leevendada teie jalgade väsimust ja turseid. Geel sisaldab väga efektiivseid komponente ja taimseid koostisosi, mis mõjuvad hästi väsinud jalgadele. Kasutamine: Kandke geel masseerivate liigutustega, eelnevalt puhastatud jalanahale. Soovitame kasutada regulaarselt 2 korda päevas. Koostis : Aqua, Isopropyl Alcohol, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine,Propylene Glycol, Sodium Benzoate.  

Geel jalgadele “Paloma foot SPA”, jahutav 125 ml

5.90
Uuenduslik geel, mis on loodud neile, kes kurdavad jalgade väsimust ja raskustunnet. Spetsiaalselt valitud aroomikompositsioon ja aktiivsete koostisosade kompleks annavad kohese lõõgastus- ja lõõgastustunde. Geel tugevdab veresooni ja seda saavad kasutada need, kes kurdavad veenilaiendite ja laienenud kapillaaride üle jalgades. Niisutab ja silub epidermist, kaitseb kuivuse ja lõhenemise eest. See imendub kiiresti ja jahutab meeldivalt, annab lühikese ajaga lõõgastustunde väsinud säärtele ja jalalabadele, olenemata sellest, miks oled väsinud: pikkade jalutuskäikude, seistes aja veetmise, kõrge kontsaga kingade kandmise tulemusena. Lõõgastab ja rahustab, leevendab raskustunnet jalgades. Kasutamine: kanda õhtul puhtale ja kuivale nahale. Koostis:
 Aqua, Alcohol Denat., Sorbitol, Dimethicone, Parfum, Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Cyclotetrasiloxane, Caffeine, Ruscusaculeatus Root Extract, Citrus Medicalimonum Peel Extract, Solidago Virgaurea Extract, Glycerin, Ammonium Acryloydimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Mathylparaben, Propylparaben, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, CI 42090.