Näitan kõiki 6 tulemust

Seep nahale “Shik” tõrva 140 g (UA)

1.15
Tänu spetsiaalsele koostisele puhastab seep nahka suurepäraselt. Ei häiri loomulikku niiskustasakaalu. Kasetõrv aitab nahka noorendada. Kasetõrva seebil on seentevastased, antimikroobsed ja taastavad omadused. Seetõttu on soovitatav kasutada mitmesuguste põletikuliste nahahaiguste, akne, abiainena, sobib suurepäraselt rasuse nahaga inimestele. Kuiva ja tundliku naha korral on soovitatav kasutada samaaegselt pehmendavaid ja niisutavaid aineid. Tõrvaseep on täiesti looduslik toode, kuna see ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja värvaineid.
Kasutamine: Seebitage niiskeid käsi seebiga kuni kerge vahutamiseni. Loputage veega. Koostis: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Tallowate, Sodium Palm Кernelate, Pix Liquida Betulae, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride.  

Seep “Bovary Mon Ami”, pärmi lõhnaga 5*60 g (300g)

1.50
Kasutamine: Niisutage seebitükk veega, seebitage pestav kehaosa ja loputage seejärel.
Käte elastseks ja siledaks nahaks!
				

Seep “Bovary Mon Ami”, maikellukese lõhnaga 5*60 g (300g)

1.50
Kasutamine: Niisutage seebitükk veega, seebitage pestav kehaosa ja loputage seejärel.
Käte elastseks ja siledaks nahaks!
				

Tualettseep “Puhtuseretseptid”, Sidruni ekstraktiga 180 g

1.80
Niisutab ja pehmendab nahka. Kasutamine: Seebitage niiskeid käsi seebiga kuni kerge vahutamiseni. Loputage veega.
				

Tualettseep “Puhtuseretseptid”, saunale 180g

1.80
Niisutab ja pehmendab nahka. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda. Kasutamine: Seebitage niiskeid käsi seebiga kuni kerge vahutamiseni. Loputage veega. Ideaalne sagedaseks kasutamiseks – käte ja keha pesemiseks, soovitatav kasutada vannis ja aurusaunas.
				

Tualettseep “Shik”, Saunale 150 g

1.20
Tõeliste kaselehtede, tüümiani, maikellukese, muskuse ja magusa apelsini aroomiga tualettseep paneb sind tundma end nagu tõeline vene sauna. Kasutamine: Seebitage niiskeid käsi seebiga kuni kerge vahutamiseni. Loputage veega.