Näitan kõiki 5 tulemust

Seep nahale “Shik”, pärnapuu lõhnaga 330g (3*110 g)

2.90
Omadused:

Suurepärased vahuomadused;

Peen lille-puuviljane aroom;

Puhastab nahka õrnalt ilma kuivuse, ketendamise või pingulolekuta;

Niisutav ja pehmendav toime tänu kreemjatele koostisosadele.

Kasutamine: Hõõruge seepi nahale õrnade masseerivate liigutustega, kuni moodustub vaht. Loputage. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage vastavalt juhistele. Vältige silma sattumist! SILMA SATTUMISEL: Peske õrnalt veega mõni minut. Eemaldage kontaktläätsed, kui kannate neid ja seda on lihtne teha. Jätkake silmade loputamist.

   
				

Seep nahale “Shik”, maikellukese lõhnaga 330g (3*110 g)

2.90
Omadused: puhastab õrnalt; niisutab; toidab nahka; annab sileduse; hästi lõhnav. Kasutamine:  Niisket nahka pühkige seebitükiga, kuni tekib vaht, võite kasutada ka svammi.  
				

Majapidamisseep “Sila”PLEKKIDE VASTU 72% 200G

1.45
Plekkidevastane seep sisaldab toimeaineid, mis eemaldavad plekid värvivatelt jookidelt (tee, kohv, mahlad, punane vein), puuviljadelt, juurviljadelt, maitsetaimedelt, rasvaplekkidelt jne.

Majapidamisseep “Friends” vedelik valge 1 l

3.75
Vedelat pesuseepi kasutatakse laialdaselt nõude pesemiseks, riiete pesemiseks, pindade puhastamiseks, maja puhastamiseks. Tootel on pesuvahendi omadused ja kõik klassikalise pesuseebi eelised. Lisaks on toode käte nahale ohutu ja tõhusalt biolagunev. Kellele see on? Toodet saab kasutada mis tahes tüüpi kangaste, beebiriiete pesemiseks. Seda saab kasutada plekide eemaldamiseks ja valgendamiseks. Samal ajal toimib seep kangale õrnalt, kahjustamata selle struktuuri, ja hoiab ära kiire kulumise. Vedela pesuseebi eelised: rakendatav kõigile pindadele; sobib igat tüüpi pesemiseks; eemaldab mustuse ka madalatel temperatuuridel; on neutraalse aroomiga.
Состав (оригинал) <5%: anionic surfactants, nonionic surfactants, soap, glycerin, EDTA disodium salt, sodium chloride, antibacterial component, styrene/acrylate copolymer citric acid, preservative, perfume composition

Majapidamisseep “Sila”vedelik 600 ml

2.50
Sobib igasuguste pindade, noude, tooriistade ja anumate puhastamiseks erinevatest materjalidest, pesu automaatseks ja kasitsi pesemiseks. Pesemiseks lahustage vajalik kogus vees voi loisage pesumasinasse, peske pesu ja loputage veega. Pindade ja noude puhastamiseks: lahustage vajalik kogus toodet vees voi kandke kasnale voi pinnale, maarige mustus maha ja loputage hoolikalt veega. Kova vee jaoks lisage soovitatav kogus 1,5 korda.