Näitan kõiki 6 tulemust

Šampoon Mrs Potters “Triple Flower Color Protect”,värvitud juustele 390ml

3.60
Looduse kolmekordne jõud, mis on mähitud uude Mrs. Potteri kolmekordsesse lillejõudu. Mõeldud värvitud juustele. Taimsed koostisosad:metsiku malva ekstrakt, hibiski ekstrakt, metskannike ekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 94% looduslike koostisosadega.Šampoon on SLES-i, SLS-i ja silikoonivaba. Kasutamine: kanda shampoon niisketele juustele ja peanahale, ajada vahule ja pesta hoolikalt maha. Vajadusel korral korrata protseduuri.

Palsam Mrs Potters “Hydrate“ 390ml

3.60
Mõeldud kuivadele, niisutust vajavatele juustele.  Taimsed koostisained: aaloemahl, astelpajuekstrakt, nõgeseekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 98% looduslike koostisosadega. Kerge silikoonivaba valem. Koostis ei sisalda ühtegi mineraalõli. Ei sisalda kunstlikke värvaineid. Kasutamine: masseerige pestud juustesse ja jätke 2 minutiks. Loputage hoolikalt.

Palsam Mrs Potters “Strengthen“ 390ml

3.60
Tugevdav sari, õhukestele juustele.  Taimsed koostisained: ženšenni ekstrakt, musta naeri ekstrakt, radiola rosea ekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 98% looduslike koostisosadega. Kerge silikoonivaba valem. Koostis ei sisalda ühtegi mineraalõli. Ei sisalda kunstlikke värvaineid. Kasutamine: masseerige pestud juustesse ja jätke 2 minutiks. Loputage hoolikalt.

Šampoon Mrs Potters “Triple Wood“ tõrva 390ml

4.00
Meeldiv kreemjas konsistents on mõeldud eemaldamaks kõõma, peanaha sügelust ja punetust. Puhastab ja niisutab tõhusalt juukseid ja peanahka. Sellel on rahustavad ja normaliseerivad omadused. Rahustab nahaärritusi. Vähendab juuste rasvasust ja muudab kammimise lihtsamaks. See ei muuda juukseid raskeks, annab neile kohevust. Kolmekordne looduse jõud, mis tõuseb puudelt. Taimset päritoluga koostisained: vaik, teepuuõli, kastani ekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 94% looduslike koostisosadega.Šampoon on SLES-i, SLS-i ja silikoonivaba. Kasutamine: kanda shampoon niisketele juustele ja peanahale, ajada vahule ja pesta hoolikalt maha. Vajadusel korral korrata protseduuri.

Šampoon Mrs Potters “Strengthen“ 390ml

3.60
Tugevdav sari, õhukestele juustele.  Taimsed koostisained: ženšenni ekstrakt, musta naeri ekstrakt, radiola rosea ekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 94% looduslike koostisosadega.Šampoon on SLES-i, SLS-i ja silikoonivaba. Kasutamine: kanda shampoon niisketele juustele ja peanahale, ajada vahule ja pesta hoolikalt maha. Vajadusel korral korrata protseduuri.

Šampoon Mrs Potters “Hydrate“ 390ml

3.60
Mõeldud kuivadele, niisutust vajavatele juustele.  Taimsed koostisained: aaloemahl, astelpajuekstrakt, nõgeseekstrakt. 100% Vegansõbralik valem 94% looduslike koostisosadega. Šampoon on SLES-i, SLS-i ja silikoonivaba. Kasutamine: kanda shampoon niisketele juustele ja peanahale, ajada vahule ja pesta hoolikalt maha. Vajadusel korral korrata protseduuri.